#1 2014-10-05 14:26:55

zozole1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-02
Posty: 2
Punktów :   

Podanie na KidModa

1. Główne Informacje:

1.1. Imię: Paweł
1.2. Nick: zozole1
1.3. Wiek: 14 lat
1.4. Staż na naszym serwerze: około 1 tygodnia

2. Pytania:

2.1. Byłeś kiedyś Budowniczym/Kidmodem ?: Byłem Budowniczym,kidmodem,modem i HeadAdminem
2.2. Jeśli tak to wymień na jakich serwerach : Rajacraft, Dolinacraft, (tego serwa na którym byłem kidem nie pamiętam) i Iminers
2.3. Jesteś pewien, że chcesz zostać Budowniczym/Kidmodem na naszym serwerze? : Tak, jestem pewny że chciałbym nim zostać .
2.4. Jeżeli ktoś zaproponuje Ci admina/head admina, na jego serwerze pójdziesz z nim ? : Raczej nie bo nie chciałbym przerywać gry na kolejnym serwerze.
2.4. Przeczytałeś kryteria ? : Oczywiście że tak
2.5. Jeżeli tak, spełniasz je ? : Spełniam
2.6. Dlaczego ty (minimum 2 zdania.) ? : Chciałbym zostać kidmodem na waszym serwie ponieważ bardzo rzadko wchodzi ktoś z administracji a wiele osób a chciałbym się przydać do czegoś więcej niż jako zwyczajny gracz, który nic nie może zrobić żeby ogarnąć sytuacje na serwerze. Bardzo często ktoś przeklina, wyzywa kogoś i reklamuje inne serwery.

3. Dodatkowe informacje :


3.1. Jesteś pomocny, miły, ogarnięty ? : Pomocny jestem na tyle na ile mnie stać, miły też raczej na swój sposób ciężko mnie wywrócić z równowagi no i ogarnięty także jestem.
3.2. Jakie są twoje relacje z innymi graczami ? : Dogaduje się dobrze raczej z wszystkimi oprócz z jednym który mnie wyzywał ale to nic osobistego .
3.3. Coś od siebie (minimum 4 zdań): No cóż więc mam na imię Paweł moim nickiem w większości z gier jest zozole1. Lubie grać w różnego typu strzelanki i gry strategiczne. Minecrafta ogarniam bardzo dobrze włącznie z komendami. Lubie spędzać aktywnie czas biegając lub grając w piłkę czy jeżdżąc na rowerze .
3.4. Ile godzin jesteś w stanie przebywać na serwerze dziennie ?: Dziennie około 2-2,5 godziny
3.5. W jakich godzinach gracz najczęściej?: około 14-15 i wieczorem po godzinie 21. czasem także około 17.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lostarysacz.pun.pl www.kl-5a-forum.pun.pl www.startmirocin.pun.pl www.boxserwis.pun.pl www.huntik-zostan-lowca.pun.pl